Loo tellimiseks pead olema sisse logitud Postimees kontole.
Logi sisse
Sul ei ole kontot?
Loo Postimees konto

MAAILM ⟩ Kaasaja supermees peab olema homosuhtes!

KAPIST VÄLJA: Novembris ilmuvas koomiksisarjas alustab Superman romantilist suhet oma sõbraga, roosaks värvitud juustega ajakirjaniku Jay Nakamuraga. Koomiksite autor Tom Taylor ütles intervjuus BBC-le, et kirjastus DC Comics oli juba enne tema joonistuste valmimist mõtisklenud, et kaasaja maailmas peab supermehel olema ka homosuhe. FOTO: Cbr.com

Koomikseid avaldav Ameerika kirjastus DC Comics andis teada uutest koomiksitest, kus peategelaseks on nende üks populaarsemaid kangelasi Superman Jon Kent. Uues koomiksisarjas on Superman biseksuaal, kel on ka homoseksuaalne suhe. See olevat vajalik järgimaks poliitkorrektsuse põhimõtteid, et mitte riivata kellegi väärtushinnanguid ja maailmavaatelisi seisukohti.

Tellijale Tellijale

Uus koomiksisari “Superman: Son of Kal-El” (“Superman: Kal-Eli poeg”) hakkas ilmuma juba tänavu suvel. See räägib Jon Kentist, kes võtab üle oma isa, esimese supermehe Clark Kenti koha ning hakkab inimkonna heategijaks ja päästjaks.

11. oktoobril andis aga kirjastus DC Comics avalikkusele teada, et novembris ilmub koomiksisarja “Superman: Son of Kal-El” järjekordne osa. Selles on uuel Supermanil romantiline homosuhe ajakirjanikuga – prillikandja ja roosaks värvitud juustega Jay Nakamuraga.

Tagasi üles
Back