Orissaare gümnaasiumi ja Tornimäe põhikooli ühistiim võitis taas sarja TV 10 Olümpiastarti

Anette Sannik
, Saarte Hääle veebitoimetaja
VÕIDUTIIM: Vasakult Oliver Laul, Uku Rüütel, seisab Egon Kula, õpetaja Margo Rüütel, Katrin Linde, Emily Järmut, Kärt Reinart ja õpetaja Endel Tustit.
Ees keskel istuvad Lisell Laul ja Somina Rüütel, kommikarbiga Madis Mägi.
VÕIDUTIIM: Vasakult Oliver Laul, Uku Rüütel, seisab Egon Kula, õpetaja Margo Rüütel, Katrin Linde, Emily Järmut, Kärt Reinart ja õpetaja Endel Tustit. Ees keskel istuvad Lisell Laul ja Somina Rüütel, kommikarbiga Madis Mägi. Foto: Marko Mumm / EKJL

TV 10 Olümpiastardi 51. hooajal tõi väikeste koolide arvestuses võidu koju Orissaare gümnaasiumi ja Tornimäe põhikooli ühisvõistkond. Suurte koolide arvestuses jäi Saare maakonna koolidest Kuressaare Nooruse kooli võistkond üheksandale kohale.

Rakveres toimunud noorte mitmevõistluse hooaja finaalis tuli Orissaare gümnaasiumi / Tornimäe põhikooli ühisvõistkond võitjaks punktisummaga 35 593. Teisele kohale jäi napilt Tarvastu gümnaasium 35 571 punktiga ning kolmanda koha võttis Parksepa keskkool 35 416 punktiga.

Orissaare kooli kehalise kasvatuse õpetaja Margo Rüüteli sõnul oli tänavune hooaeg väga põnev. "Väikeste koolide seas oli kolm võrdset tiimi. Lõpuks jäi teise kohaga vahe 22 punkti ja kolmanda kohaga 177 punkti, mis on hooaja peale väga väikesed vahed (näiteks kaugushüppes võrdub 6 cm umbes 22 punktiga). Spordis peab õnne olema, tundub, et seekord oli õnn meie poolel," rõõmustas Rüütel.

Mis on nende tublide spordinoorte edu saladus? "Ega meil mingit saladust pole," vastas Margo Rüütel. "Ma arvan, et edu taga on järjepidev ja süsteemne töö. Tuleb kiita treenereid Endel Tustitit ja Kärt Õunapuud, kes lapsi treenivad."

Tulemusi saab vaadata SIIT!

Finaaletapi kokkuvõtvat saadet näeb ETV kanalil sellel pühapäeval, 19. juunil kell 17.30.

Finaalvõistluse tiimis olid:

TÜDRUKUD:

Lisell Laul - saavutas nooremate tüdrukute arvestuses 6. koha.