R, 27.01.2023

Nelja-aastane tüdruk kuulutas end geiparaadil poisiks

Urmas Kiil
Nelja-aastane tüdruk kuulutas end geiparaadil poisiks
Facebook Messenger LinkedIn Twitter
Comments
RÕÕMUHETK: Pilt on tehtud juulikuu lõpus Vancouveri 
geiparaadi ajal. 4-aastane tüdruk tulistab koos vanaemaga
paberkahurit ja teatab kõigile, et soovib olla poiss. Juba kahe aasta vanuses hakkas Charlie näitama, et soovib olla teisest soost. “Keegi tema valikut kahtluse alla ei pannud ja kõik lähedased hakkasid tasapisi lapse suhtes kasutama uusi asesõnu,” ütles lapse ema.
RÕÕMUHETK: Pilt on tehtud juulikuu lõpus Vancouveri geiparaadi ajal. 4-aastane tüdruk tulistab koos vanaemaga paberkahurit ja teatab kõigile, et soovib olla poiss. Juba kahe aasta vanuses hakkas Charlie näitama, et soovib olla teisest soost. “Keegi tema valikut kahtluse alla ei pannud ja kõik lähedased hakkasid tasapisi lapse suhtes kasutama uusi asesõnu,” ütles lapse ema. Foto: nypost.com

Vancouveris elav ema teatas uhkusega, et tema nelja-aastane tütar “identifitseeris” end poisina, kirjutab Ameerika konservatiivne tabloid New York Post. Kuid sotsiaalvõrgustikes puhkenud vihkamine ja kriitika olid lapse vanematele suureks üllatuseks.

Ajakirjanik Emily Lefroy sõnul võitis väike tüdruklaps südameid ja kutsus sotsiaalvõrgustikes esile keevalised debatid, kui väljendas avalikult soovi olla hoopiski poiss. Kui lugeda aga väljaande veebilehel olevaid lugejate kommentaare, siis jääb küll mulje, et need on valdavalt solidaarsed “kurjade internetitrollidega”, kelle peale lapse ema on väga pahane.

Tigedad trollid internetis

Märksõnad
Tagasi üles