K, 22.03.2023

Kohus lükkas tagasi Prantsusmaa esileedi hagiavalduse

Urmas Kiil
Kohus lükkas tagasi Prantsusmaa esileedi hagiavalduse
Facebook Messenger LinkedIn Twitter
Comments
LAIMU OHVER: Veidrikke siin ilmas jagub. Nimelt esitas kaks naist Brigitte Macroni vastu süüdistuse, et ta kasutab võõrast identiteeti. Esileedi hagiavaldust Pariisi kohus ei rahuldanud, küll on aga veel käimas kriminaalprotsess selles küsimuses.
LAIMU OHVER: Veidrikke siin ilmas jagub. Nimelt esitas kaks naist Brigitte Macroni vastu süüdistuse, et ta kasutab võõrast identiteeti. Esileedi hagiavaldust Pariisi kohus ei rahuldanud, küll on aga veel käimas kriminaalprotsess selles küsimuses. Foto: 20minutes.fr

Pariisi kohus ei hakanud karistama meediaväljaandeid, kes tegid Prantsusmaa esileedist Brigitte Macronist transsoolise inimese, kirjutab uudisteajakiri 20 Minutes.

Kõrge kohus ei võtnud vastutusele kahte naist, kes levitasid internetis kuuldusi, et presidendi abikaasa on transsooline. Millised jõud ikkagi seisavad säärase otsuse taga?

Kas tõesti ei suudetud absurdset väidet kohtus ümber lükata? Või pelgas kohus hoopiski, et esileedi hagi rahuldava otsusega võib ta kuidagi solvata transsoolisi inimesi? See oleks aga vastuolus nn euroopalike väärtustega, mille kohaselt kaunistab igasugune mitmekesisus ühiskonda.

Märksõnad
Tagasi üles