FC Kuressaare lõi karikasarjas kaheksa vastuseta väravat

Saarte Hääl

Jalgpalli Evald Tipneri karikavõistluste 1/64 finaalis võitis FC Kuressaare võõrsil FC Jõgeva Wolvsi 8:0, kirjutab fckuressaare.ee

Kolmapäeval Tabivere Põhikooli staadionil 227 pealtvaataja ees mängitud kohtumises said paljud Premium liigas suurt koormust kandnud mehed puhkust ja peatreener Roman Kožuhhovski andis võimaluse Rihard Meesitile, Mathias Paltsile, Markus Allastile, Sander Alex Liidule, Oliver Rassile, Aleksander Iljinile, Andrei Smirnovile, Sten Penzevile, Ralf-Sander Suvinõmmele, Joonas Vahermägile, Andero Kivile, Enri Nurmikule, Andri Rõõmusele ja Sten-Egert Paapile.

Kure võttis kiirelt mänguohjad enda kätte ja juba 4. minutil viis Andrei Smirnov Kure juhtima. Esimesel poolajal said tabamuse kirja veel Ralf-Sander Suvinõmm, Andero Kivi ja kahel korral Aleksander Iljin. Teisel poolajal skoorisid Sten Penzev ja kahel korral Oliver Rass.