L, 1.04.2023

Steven Kalf: tahan ka ise võita

Alver Kivi
, Toimetaja
Facebook Messenger LinkedIn Twitter
Comments
MEESKONNAGA RAHUL: Steven Kalf koos Martin Laasiga.
MEESKONNAGA RAHUL: Steven Kalf koos Martin Laasiga. Foto: Erakogu

Tänavu esimest aastat profijalgratturina võistlev Steven Kalf on esimestel võistlustel olnud Team Illuminate´i meeskonnas Martin Laasi abiline, kuid mees tahaks ka ise võitjana finišeerida.

Kolme kuu järel koju jõudnud Kalf ütles, et kui talle antakse meeskonna juhtide ja treenerite poolt võimalus ning on vabad käed, siis tahaks ta kindlasti ise ka mõne etapi võtta. “Kui sellist võimalust pakutakse, siis lähen kindlasti selle peale,” märkis noor rattur.

Steven Kalf rääkis, et profiratturina on tal tegelikult sama tunne nagu enne, kuid juba esimesel suuremal võistlusel Tour of Kolumbial oli tase palju teisem. “Seal nägin tõesti, et hoopis teiste meestega tuleb joonel olla. Tais oli ka hea tase, aga sain oma ülesannetega Martin Laasi aidata hakkama,” lausus ta.

“Treeningute poole pealt on kõik sama ja püüan arengut edasi viia, kuigi võistlused on muidugi kõvasti raskemad,” märkis noor rattur.

Kalfi sõnul on ta meeskonnaga hästi kohanenud. “Igal kontinentaaltiimil on oma probleemid, aga viriseda ei saa, sest olen saanud võistelda ja eks me näeme, kuidas edasi. Olen rahul, et olen saanud eksootilistesse riikidesse, kuhu poleks muidu vast kuidagi sattunud,” tõdes ta.

Facebook Messenger LinkedIn Twitter
Comments
Märksõnad
Tagasi üles