Kergejõustiklased selgitasid paremaid

Grat-Magnor Kuris hoojooksul.

FOTO: Alver Kivi

Laupäeval toimusid Kuressaare linnastaadionil maakonna kergejõustiku meistrivõistlused.

Mehed

  • 100 m: 1. Grat-Magnor Kuris (KJK Saare) 11,31; 2. Eerik Oolup (KG) 12,17; 3. Kent Puiestee (Mändjala) 12,41.
  • 400 m: 1. Eerik Oolup (KG) 55,09; 2. Janar Mai (Silveston) 56,94; 3. Ats Rosenfeld (Leisi KK) 1.03,12.
  • 800 m: 1. Janar Mai (Silveston) 2.07,99; 2. Mairo Mändla (Kivi CB Trading) 2.12,05; 3. Raigo Saar (JK Sarma) 2.13,23.
  • 110 m tõkkejooks: 1. Raigo Saar (JK Sarma) 18,45; 2. Kent Puiestee (Mändjala) 20,36; 3. Ülar Jürviste (KL Saaremaa malev) 25,66.
  • 3000 m: 1. Mairo Mändla (Kivi CB Trading) 9.43,2; 2. Janar Mai (Silveston) 9.53,9 3. Kalev Õisnurm (SV Torutööd OÜ) 10.12,3.
  • Kaugushüpe: 1. Grat-Magnor Kuris (KJK Saare) 6.76; 2. Laur-Justin Auväärt (Mustjala LPK) 5.63; 3. Ron Sebastian Puiestee (SÜG) 4.54.
  • Kõrgushüpe: 1. Grat-Magnor Kuris (KJK Saare) 1.85; 2. Eerik Oolup (KG) 1.60; 3. Kent Puiestee (Mändjala) 1.60.
  • Odavise: 1. Jako Lindrop (KJK Saare) 57.34; 2. Kaarel Kolter (KG) 46.14 U18 (700 g); 3. Paul Kolk (JK Sarma) 44.74.
  • Kuulitõuge: 1. Kaarel Kolter (KG) 14.29 U18 (5 kg); 2. Joosep Praks (KG) 14.12 (5 kg); 3. Romet Vahter (KVK) 13.30 (5 kg).
  • Kettaheide: 1. Koit Simso (Muhu) 40.97; 2. Karel Äär (Audentese SK) 39.78; 3. Joosep Praks (KG) 39.14 U18 (1,5 kg).
  • Teivashüpe: 1. Arre Markus Toplaan (KG) 2.60; 2. Ken Roosimaa (Mustjala LPK) 2.50; 3. Artur Kuning (SÜG) 2.50.

Naised

  • 100 m: 1. Kärt Õunapuu (OG) 12,70; 2. Marilis Remmel (KJK Saare) 13,64; 3. Hedili Nõu (KG) 13,79.
  • 400 m: 1. Eliise Hoogand (Treeningpartner) 1.10,70; 2. Lisett Alt (JK Sarma) 1.11,18; 3. Eva Sagor (KJK Saare) 1.16,94.
  • 100 m tõkkejooks: 1. Hedili Nõu (KG) 19,85.
  • Kaugushüpe: 1. Kärt Õunapuu (OG) 5.86; 2. Marilis Remmel (KJK Saare) 5.39; 3. Oona Koplimäe (KG) 4.72.
  • Kõrgushüpe: 1. Huberta Karma (SÜG) 1.40; 2. Hele Liise Pallas (OG) 1.35; 3. Eva Sagor (KJK Saare) 1.35.
  • Odavise: 1. Marilis Remmel (KJK Saare) 42.60; 2. Leana Vahter (Kärla PK) 38.84; 3. Pilleliis Leemet (Kärla PK) 38.84.
  • Kuulitõuge: 1. Leana Vahter (Kärla PK) 13.10; 2. Airike Kapp (Audentese SK) 11.80; 3. Gendra Allikmaa (SÜG) 11.55.
  • Kettaheide: 1. Airike Kapp (Audentese SK) 41.23; 2. Maarja Helm (KJK Saare) 39.75; 3. Leana Vahter (Kärla) 35.08.
  • 3000 m: 1. Eliise Hoogand (Treeningpartner) 11.23,4; 2. Õnnely Rahu (Leisi KK) 11.54,1; 3. Helina Pärn (JK aameraaS) 12.03,6.
  • Teivashüpe: 1. Huberta Karma (SÜG) 2.10; 2. Luise Vevers (SÜG) 2.10; 3. Karoliine Liigmann (KVK) 1.60.
Tagasi üles