Alver Kivi
, Toimetaja
Tiidrek Nurme jooksjaterivi vedamas.
Tiidrek Nurme jooksjaterivi vedamas. Foto: Marko Mumm/EKJL

Horvaatias Varaždinis 10.–11. augustil toimunud 2. liiga Euroopa võistkondlikel kergejõustiku meistrivõistlustel sai Tiidrek Nurme teise koha ja aitas koondise kontinendi kahekümne parema hulka.

Nurme 5000 m jooksu aeg oli 14.28,53. "Stardijoonel oli mitu väga hea tasemega jooksjat," rääkis Nurme, kelle hinnangul tuli suurepärane lõpptulemus tänu õigetele taktikalistele otsustele ja korralikule treeningule, sest õhutemperatuur oli stardihetkel 32 kraadi. "Taas kord tulid kasuks oskused kehatemperatuuri stardieelsel ja võistluse ajal alandada. Väga hea kogemus ja ettevalmistus Doha MM-i maratoniks."

Võitis Eesti koondis, kes kogus kahe päevaga 336,50 punkti, teiseks tuli 321 punkti teeninud Sloveenia ja kolmandaks 313 punktiga Taani.