Julm perevägivald: 17-aastane korraldas pere peksmise

Kertu Kalmus
, Saarte Hääle vanemtoimetaja
Copy
Rusikas. Foto on illustreeriv.
Rusikas. Foto on illustreeriv. Foto: pxhere.com

Pühapäeval olid Võhma küla elanikud sunnitud kohale kutsuma politsei, kuna ühes majapidamises vägivallatseti.

Saarte Hääle toimetusse helistas kohalik elanik, kes oli juhtunust šokeeritud. Tema sõnul ajas üks varemgi "vägitegudega" hiilanud neiu teadmata põhjusel kokku kamba noormehi, et minna koos neiu tädi perekonda peksma. Mis põhjusel, ta ei teadnud.

"Oma tädile, tolle pojale ja mehele mindi lihtsalt kambaga kallale," ütles Võhma elanik, kelle sõnul on kõnealune teismeline korralikult ülekäte läinud. "See pole päris normaalne, kui inimene läheb oma perele lihtsalt niimoodi peksa andma!"

Helistaja sõnul tundus asi organiseeritud: tüdruk ise võttis väidetavalt ette oma tädi, temaga kaasas olnud noormehed läinud aga tuppa, et seal olijaid rünnata. Esmaspäeval ütles politsei pressiesindaja Kerstin Meresma Saarte Häälele, et juhtunu asjaolud on selgitamisel ja seepärast ei saanud ta teemat kommenteerida.

Eile teatas aga politsei toimetuse uue päringu peale, et 22. septembril sai politsei tõepoolest teate, et Võhma külas ründasid 17-aastane tüdruk ja seni tuvastamata noormees 33-aastast naist, tema 34-aastast abikaasat ja nende 14-aastast poega.

Kui toimetusega ühendust võtnud kohaliku elaniku andmeil oli neiuga kaasas olnud peksjaid mitu, siis politseil oli infot siiski vaid ühe noormehe kohta, kelle isikut polnud eilseks veel kindlaks tehtud.

Tagasi üles