Selgusid jalgpallimeeskonna kandidaadid mänguks Uus-Kaledooniaga

Alver Kivi
, Toimetaja
Copy
Jalgpallivärav.
Jalgpallivärav. Foto: unsplash.com

Saaremaa jalgpallikoondise peatreener Arno Pijpers ja treener Pelle Pohlak avaldasid kandidaatide nimekirja 29. märtsil Kuressaare linnastaadionil mängitavaks maavõistlusmänguks Uus-Kaledooniaga. Valikus on 30 mängijat.

Väravavahid: Mihkel Aksalu, Roland Kütt, Harald Nurmik, Rait Hansen. Kaitsjad: Mairo Miil, Rasmus Saar, Mario Pruul, Reivo Vinter, Sander Viira, Urmas Rajaver, Joonas Prii, Aivar Jäns, Kristen Mere, Karl Sirel, Reio Alt.

Poolkaitsjad ja ründajad: Kaarel Kööp, Kristjan Moorats, Elari Valmas, Eerik Poopuu, Margus Rajaver, Mikk Rajaver, Märten Opp, Karmo Paju, Sander Seeman, Amor Luup, Maarek Suursaar, Mario Stern, Andero Kivi, Sander Laht, Marcus Puust.

Viimased hooajad Soomes Seinäjoki klubis mänginud ja ka Eesti koondise esiväravavahi rolli täitnud 35-aastase Mihkel Aksalu randmeravi võtab veel aega ja seepärast pole ta osalemises päris kindel.

“Sõltub asjaoludest,” ütles aastate eest vaid ühes liigakohtumises FC Kuressaaret esindanud Aksalu, lisades, et praegu on ta kindlasti vigastusega väljas ning on keeruline öelda, millises seisus ja kus on ta märtsi lõpus.

“Muidugi on igasugune kohtumine teise saareriigi meeskonnaga Saaremaale suur väljakutse. Seni oleme saanud mängida Hiiumaaga ja vastastega Saarte mängudel. Eksootiliste saartega pole saarlased aga mänginud, seepärast on tegu kindlasti suure asjaga,” märkis Aksalu.

Oma sõnul vaatab ta eelseisvale kohtumisele ja saarlaste võimalustele positiivselt, sest lippude alla on ju kutsutud Saaremaa paremad pojad. “Pall on ümmargune ja jalgpallimängus võib kõike juhtuda,” tõdes väravavaht.

Samas on Mihkel Aksalu hetkel ka kindla klubi ja mängupaigata. Võimalusi ja arenguid sellel teemal ei soovinud väravavaht praegu veel kommenteerida.

Kommentaarid
Copy
Tagasi üles