K, 31.05.2023

REPORTAAŽ ⟩ Orissaare Konsum – tunnustus Ida-Saaremaa rahvale

Mehis Tulk
, toimetaja
Facebook Twitter
Comments
KÕIK VARIANDID: Nutikassades saab Kalle Koovi sõnul kasutada nii pangakaarti kui ka sularaha ja kaupu skaneerida kas puldiga või koodilugemisalusel.
KÕIK VARIANDID: Nutikassades saab Kalle Koovi sõnul kasutada nii pangakaarti kui ka sularaha ja kaupu skaneerida kas puldiga või koodilugemisalusel. Foto: Maanus Masing / Saarte Hääl

Täiesti uue kaubanduskeskuse rajamine Orissaarde on tugeva sotsiaalse värvinguga investeering – Coop Saaremaa paigutas sinna 1,8 miljonit ettevõtte oma raha, mille tagasiteenimine võtab ligemale paarkümmend aastat.

Uue kaupluse ehituse ajal käigus olnud Orissaare–Liiva–Orissaare poebuss tegi eile viimase reisi. See oli populaarne asi, hädavajalike ostude tegemise kõrval paljude jaoks ka võimalus suhtlemiseks ning kokkusaamiseks.

Kaubaliini võiks tänasest tagurpidi tööle panna, aasivad Orissaare poe töötajad muheledes. Ja uude keskusse tuleks kutsuda ka kõik need Muhust läbi vuravad turistid, kellel Liivalt midagi ostmata jääb. Igatahes uus suur välireklaam, mis Orissaarde põikama kutsub, on väinatammi ääres juba püsti.

Facebook Twitter
Comments

Märksõnad

Tagasi üles