R, 9.06.2023

VAATLUS ⟩ Õitseb armastus, õitseb ka meri!

Mehis Tulk
, toimetaja
Facebook Twitter
Comments
ELUMERE LAINETEL: Taali (Grete Jürgenson), Hannese (Elar Vahter) ja Niida (Jaune Kimmel) suhted on täis ootamatuid lainepuhanguid ja tormihoogusid.
ELUMERE LAINETEL: Taali (Grete Jürgenson), Hannese (Elar Vahter) ja Niida (Jaune Kimmel) suhted on täis ootamatuid lainepuhanguid ja tormihoogusid. Foto: Merit Lehtsalu/Saarte Hääl

Lavastaja Madis Kalmet loodab, et taevane dirigent näitetrupi vaeva raisku ei lase ja August Mälgu eepiline armastuslugu "Õitsev meri" jõuab Mihkli talumuuseumi õuel vaatajateni sellisena nagu ta mitme kuu tööna lõpuks valmis on saanud.

Kuressaare teatri suvelavastused on alati nautinud publikumenu ja läinud enamasti täissaalidele. Aga seda, et viis päeva enne esietendust on piletid kõigile üheksale etendusele välja müüdud, pole varem juhtunud.

Kuressaare teatri loomejuht Aarne Mägi tunnistab, et enne piletimüügi algust näris teda tegelikult päris tõsine kahtluseuss. Äkki juhtub see, mis on jubedamgi veel kui suletud teatrimaja – tehakse tükk valmis, kuid inimesed ei taha või ei söanda etendustele tulla? Õnneks olid kartused asjatud. Nüüd on müügis juba lisapiletid.

Facebook Twitter
Comments

Märksõnad

Tagasi üles