TS Laevade juht paneb ameti maha

TS Laevad.

FOTO: TS laevad facebook

TS Laevad OÜ juhatuse esimees Jaak Kaabel on avaldanud soovi pärast oma volituste lõppemist 10. septembril uueks ametiajaks mitte kandideerida. Kaabel on olnud TS Laevad juhatuse esimees alates septembrist 2017.

„Mul on olnud suurepärane võimalus juhtida ühte Eesti riigi strateegilist ettevõtet ajal, mil reisijate ja sõidukite arvud meie parvlaevaliinidel olid rekordilised, aga ka mitmetes kriisiolukordades, näiteks koroonapandeemia ajal või perioodil, mil Rukki kanali madala meretaseme tõttu avasime ajutise liini Heltermaalt Virtsu. Heameel on tõdeda, et TS Laevad on täna tugev, edasipüüdlik ja hästi toimiv ettevõte, tänan kõiki kolleege ja partnereid usalduse ja sujuva koostöö eest,“ rääkis Jaak Kaabel.

TS Laevad nõukogu esimees Valdo Kalm hindab kõrgelt Jaagu panust TS Laevad arengusse. „Jaagu eestvedamisel on TS Laevad arenenud kliendi- ja keskkonnasõbralikuks teenindusettevõtteks. Parvlaevast Tõll on saamas hübriidlaev, uuenenud on pardateenused ja kliendirahulolu tõusnud rekordilise näitajani. Täname Jaaku tema panuse eest ja soovime talle uusi põnevaid väljakutseid.“

TS Laevad juhatus on kolmeliikmeline, sinna kuuluvad Jaak Kaabel, Guldar Kivro ja Ave Metsla. TS Laevad juhatuse esimehe kohale kuulutatakse välja avalik konkurss. Alates 11. septembrist kuni uue juhi leidmiseni täidab juhatuse esimehe kohuseid Guldar Kivro.

Tagasi üles
Back