R, 27.01.2023

Incap investeeris veerand miljonit eurot tehnikasse

Lisatud galerii!
Monika Metsmaa
, Toimetaja
Incap investeeris veerand miljonit eurot tehnikasse
Facebook Messenger LinkedIn Twitter
Comments
INCAP ESTONIA tehase juht Greg Grace (vasakul) ning ettevõtlus- ja infotehnoloogiaminister Andres Sutt lõikasid lindi läbi.
INCAP ESTONIA tehase juht Greg Grace (vasakul) ning ettevõtlus- ja infotehnoloogiaminister Andres Sutt lõikasid lindi läbi. Foto: Maanus Masing / Saarte Hääl

​Elektroonikatööstusettevõte Incap Electronics Estonia soetas oma tehasesse Kuressaares modernsed seadmed, et oma toodangu kvaliteeti veelgi tõsta.

Tehase juhi Greg Grace´i sõnul investeeris ettevõte lainejootmismasinasse ja selektiivjootmismasinasse eeskätt selleks, et tõsta toodangu kvaliteet kõrgeimale tasemele ja vastata veelgi paremini klientide ootustele. Investeeringu väärtus on kokku veerand miljonit eurot.

Lainejootmismasin võimaldab joota trükkplaadile erinevaid läbivauk-komponente kiirelt ja kvaliteetselt. Selektiivjootmismasinat kasutatakse keerulisemate toodete jaoks. Selle abil saab paigaldada trükkplaadile valikuliselt selliseid komponente, mis ei talu tavapärase jooteprotsessi ja -seadmete kuumust ning paigaldatakse alles protsessi hilisemas järgus.

Märksõnad
Tagasi üles