L, 4.02.2023

Kuressaare Linnajooksu registreerimise lõpuni on vaid kolm päeva

Kertu Kalmus
, Saarte Hääle vanemtoimetaja
Kuressaare Linnajooksu registreerimise lõpuni on vaid kolm päeva
Facebook Messenger LinkedIn Twitter
Comments
Foto: Irina Mägi

Kuressaare Linnajooksu põhidistantsidele (Sportlandi 10 km ja 5 km) registreerimise lõpuni on veel vaid 3 päeva. Registreerimine lõpeb kolmapäeval, 4. mail kell 23.59.

Kuna kohapeal registreerimist ei toimu, siis peale registreerimistähtaja lõppu ei ole kahjuks võimalik enam linnajooksul osaleda. 6. mail toimuvale lastejooksule saab registreerida ka jooksupäeval.

Lisaks registreerimisele internetis, saab sel nädalal end jooksule kirja panna ka Kuressaare Spordikeskuses. Spordikeskus on kolmapäeval, 4. mail avatud kuni kella 22ni.

Kuressaare Linnajooksule on tänaseks registreerunud juba rohkem osalejaid, kui eelmisel aastal kokku koos virtuaaljooksuga. Teadupärast sel aastal virtuaaljooksu ei toimu. "On hea meel, et linnajooks saab toimuma oma traditsioonilisel ajal ja jooksuhuviliste hulk on viimaste aastate valguses taas tõusuteel," tõdes jooksu peakorraldaja Mati Mäetalu. "Oleme osa Kuressaare linna sünnipäevanädala üritustest ja kõigil huvilistel on seoses viirusest tulenevate piirangute puudumisega jälle võimalik rajale tulla," lõpetas Mäetalu.

Selgi aastal on kõiki osalejaid ootamas uue kujundusega medal ja seda nii lastejooksus kui ka põhijooksudes. Üldvõitjad saavad auhinnaks viikingikiivrid ja vanusegruppide esikolmikutele on auhinnaks karikad. Kõigi Sportlandi 10 km ja 5 km osalejate vahel loositakse välja elektritõukeratas.

Täpsem info ja registreerimine www.kuressaarelinnajooks.ee

Märksõnad
Tagasi üles