K, 29.03.2023

Osavallakogu toetab Tornimäe kooli jätkamist põhikoolina

Monika Metsmaa
, Toimetaja
Osavallakogu toetab Tornimäe kooli jätkamist põhikoolina
Facebook Messenger LinkedIn Twitter
Comments
DIREKTOR RAILI NÕGU sõnul pole ta nõus väitega, et Tornimäe põhikooli lõpetanud noortel on tulevikus raskem hakkama saada kui mõne suurema kooli vilistlastel.  “Teeme uuringut, kuhu on meie lõpetajad edasi läinud, ja siis on meil faktid,” ütles Raili Nõgu.
DIREKTOR RAILI NÕGU sõnul pole ta nõus väitega, et Tornimäe põhikooli lõpetanud noortel on tulevikus raskem hakkama saada kui mõne suurema kooli vilistlastel. “Teeme uuringut, kuhu on meie lõpetajad edasi läinud, ja siis on meil faktid,” ütles Raili Nõgu. Foto: Maanus Masing / Saarte Hääl

Pöide osavallakogu leiab, et Tornimäe lasteaiaga liidetavas koolis peab säilima üheksa klassi.

Pöide osavallakogu otsustas 24. jaanuaril toetada kogukonna soovi töötada välja visioon, millisena piirkonna inimesed tahavad näha oma kodukandi kooli pärast lasteaia ja kooli liitmist.

Erinevalt Saaremaa vallavalitsuse plaanist kärpida Tornimäe kooli klasside arvu neljani soovib kogukond, et seal antaks ka edaspidi haridust kõigi kolme kooliastme ulatuses ehk 1.–9. klassini. Osavallakogu otsustas kogukonda toetada – selle poolt olid kõik üheksa liiget.

Märksõnad
Tagasi üles