Marili Kesküla
, Saarte Hääle reporter
Mullutu Motorsport Lavias Baltic Cup'il
Mullutu Motorsport Lavias Baltic Cup'il Foto: Kuvatõmmis

Nädalavahetusel Soomes, Lavias toimunud Baltic Cup'il saavutas Mullutu Motorsport tiim 5. koha, olles parim tiim Eestist.

Murutraktorite Liiga Baltic Cup’il osales 22 meeskonda üle Euroopa, sealhulgas neli tiimi Eestist. Omavahel võisteldi kestvussõidus, mis tähendab, et võidab see, kes üheksa tunni jooksul kõige rohkem ringe murutraktoriga läbida jõuab.

Saarlased saavutasid 5. koha 272 ringiga. Esimesed neli kohta napsasid ära inglased: "Võitja sõitis 297 ringi, 2. koht 295 ringi, 3.-4. mõlemad võrdselt 278 ringi," räägib Toivo Matt, tõdedes, et kolmandast kohast jäädi ilma vaid viie ringiga. Järgmised Eesti tiimid olid 7. ja 8. kohal, jäädes saarlastest maha üks 5 teine 13 ringiga. Saarlased jäid oma tulemusega rahule.