TENE: Jaanipäeva õnnerituaal

Copy
Juhime tähelepanu, et artikkel on rohkem kui viis aastat vana ning kuulub meie arhiivi. Ajakirjandusväljaanne ei uuenda arhiivide sisu, seega võib olla vajalik tutvuda ka uuemate allikatega.

Jaanipäeva ehk suvise pööripäeva tähistamise ja jaaniööl süüdatavate lõketega on sul võimalik teha oma õnne suurendamiseks õnnerituaale. Tuli on element, mis aitab puhastada, uuendada ja soove teele saata. Jaaniööl põleb üle Eestimaa palju lõkkeid ja kindlasti ära jäta seda võimalust kasutamata, et oma salasoove teele saata.

Jaanipäeva õnnerituaali tegemine on väga lihtne ja selleks on sul ennekõike vaja positiivset ja lootusrikast meeleolu. Jaanilaupäeval läbiviidava õnnerituaali jaoks lõika kuus pabeririba ja kirjuta neile kuus oma salasoovi. Igale ribale üks. Salasoov tuleb kirja panna olevikuvormis ehk nii, nagu soovitav juba eksisteeriks sinu elus. Kui sa soovid terveks saada, siis kirjutad paberile: “Ma olen terve ja haigustest vaba.” Kui aga soovid näiteks armastust leida, siis kirjuta nii: “Minu elus on armastatu.” Armastatu asemel võid kirjutada ka hingesugulane.

Jaanipäeva õnnerituaalis peab kindlasti olema kuus salasoovi, sest number kuus on õnne toova väega. Kui sa oled kuus soovisedelit valmis kirjutanud, tuleb need kokku voltida ja neid jaanipäeval endaga kaasas kanda. Sel õhtul tuleb sul kuue erineva jaanitule juurde minna. Kuuele salasoovile on igaühele erinev tuli, mille kaudu sa saad oma salasoovi teele saata. Tuli on soove teele saatev element ja see aitab kinnitada sinu soovi, et soovitu täide läheks.

Jaanipäeva salasoovi teele saatmiseks võta taskust üks salasoov ja viska see jaanitulle. Samal ajal, kui sa oma soovisedeli tulle viskad, soovi oma mõtetes, et see unistus täide läheks. Iga salasoov tuleb visata erinevasse tulle, et need saaksid täituda. Sinu salasoov ei lähe täide, kui sa viskad kaks soovi ühte tulle, ning sellepärast tuleb sul jaanipäeval kuut jaanituld külastada. Kui oled kõik kuus salasoovi tulle visanud, on õnnerituaal läbi viidud ja nüüd saad sa ootama jääda oma soovide täideminekut.

Jaanipäeval tehtud õnnerituaal hakkab toimima kohe pärast kuuenda salasoovi tulle viskamist ja selle mõju kestab terve aasta. Aasta jooksul pärast jaanipäeva saavad sinu soovid täituda. Rituaali läbi viies tuleb sul olla selle juures südame ja hingega, et soovid saaksid täituda. Selle, kes on jaanipäeva õnnerituaali täie pühendumusega teinud, õnn ka üles leiab.

Kui sa soovid jaanitule abiga oma õnne veelgi suurendada, siis kanna jaanitulel midagi valget. Valge värv aitab sinu hingel puhastuda, taastuda ja terveneda. Kui viibid jaanitule ääres valges riietuses, aitab tuli sinu hinge tervenemisprotsessi kiirendada.


DIEEDIPIDAMIST JA TERVISLIKKU TOITUMIST EDENDAVAD KRISTALLID

Kristallide ehk naturaalsete poolvääriskividega on võimalik end tervendada. Kristallide tervendav vägi toimib aurakehale ehk inimese vaimsele kehale. Kristallides on vägi, mis kandub inimese auravälja, kui neid kasutada või endaga kaasas kanda. On olemas ka sellised kristallid, mis aitavad dieeti pidada, sinu menüüd korrigeerida, sind tervemaks muuta ja langetada tervisega seoses õigeid otsuseid. Kristallid, mis abistavad sind, kui tunned, et soovid muutuda.

VALGE HAULIIT aitab leevendada stressi, mis tekitab vajadust liigselt süüa. Hauliit aitab toitumisharjumusi muuta, muutes seega inimese samm-sammult tervemaks. Valge hauliit aitab mõista ja märgata, millised teod sinu kehale koormavalt mõjuvad.

APATIIT suurendab isu tervislike toitude järele ja paneb eelistama taimetoitu. Apatiit muudab intuitsiooni tugevamaks, aidates sul intuitiivselt õigeid toiduaineid valida ja toite valmistada. Apatiit on dieedipidamise kristall, mis aitab isudel tervislikumaks muutuda.

MUST OBSIDIAAN on enesedistsiplineerimise kristall. Musta obsidiaani soovitan ma neile, kes annavad kergesti oma isudele järele. Obsidiaan aitab liigsöömise peatada ja liialt kahjulike toitude söömise lõpetada. Väga kasulik dieedipidamise kivi.

KAMBABA JASPIS on poolvääriskivi, mis aitab sul loodusega kontaktis olla, loodusest tervendust leida. Kambaba jaspis muudab inimese intuitiivseks, aitab tal õppida oma keha tunnetama ja keha probleemidele lahendusi leidma. See kivi aitab sul mõista, millisel taimel on olemas sinule vajalikud tervendavad omadused.

Loo nendest neljast tervenduskristallist endale kristallikomplekt, hoia neid ühes kotis, kanna neid kaasas või hoia oma kodus idakaares, kus asub kodu tervisekanal. Kui hoiad tervisekanali lähedal tervendavaid kristalle, suudavad need sind kaudselt tervendada. Loomulikult on kõige efektiivsem see, kui sa üht või mitut neist kristallidest endaga kaasas kannad ajal, mil vajad nendepoolset tuge. Kanna seda kristalli, mille vägi sind kõige enam kõnetab.


UNENÄGUDE SELETAJA

LAULMINE unenäos sümboliseerib eneseväljendamist. Kui sa unenäos laulsid, tähendab see, et sa väljendad oma emotsioone, oma mõtteid või annad kellelegi millestki teada. Unenägu, kus keegi teine laulis, tähendab, et keegi teine sinu elus jagab sulle midagi, räägib sulle peagi millestki või annab teada oma seisukohast. Tuleta meelde, mis emotsioonid sind valdasid, kui nägid unes laulmist. Emotsioonid annavad vihjeid selle kohta, mis alatooniga unenägu on.

Saarte Hääl

LAMMAS

sinu unenäos võib sümboliseerida kaht asja. Üks tähendus on see, et lammas võib viidata isikule ehk see võib olla keegi sinu elus. Kui unenäos on palju lambaid, siis lambakari võib viidata inimestele, näiteks sinu töökaaslastele, perekonnale või mõnedele teistele sinu tuttavatele. Lammas võib sümboliseerida ka töö- ja rahaasju. Mõista, kas lammas viitab isikule või materiaalsetele asjadele, aitavad sul unes nähtud ülejäänud sümbolid ja tegevused.

Kommentaarid
Copy
Tagasi üles