E, 15.08.2022

MAAILM ⟩ The Sun: Putin on raske sihtmärk

Urmas Kiil
The Sun: Putin on raske sihtmärk
Facebook Messenger LinkedIn Twitter
Comments
KAS ALATI KAITSTUD? Kõmuajakirjanduse andmetel on Vladimir Putin alati kartnud, et keegi võib tahta teda tappa. Seepärast ümbritsevad teda alati ustavad turvamehed. Seoses Ukrainas alustatud sõjaga olevat Vene presidendi hirmud aga suisa paranoilised mõõtmed võtnud.
KAS ALATI KAITSTUD? Kõmuajakirjanduse andmetel on Vladimir Putin alati kartnud, et keegi võib tahta teda tappa. Seepärast ümbritsevad teda alati ustavad turvamehed. Seoses Ukrainas alustatud sõjaga olevat Vene presidendi hirmud aga suisa paranoilised mõõtmed võtnud. Foto: thesun.co.uk

Londoni tabloid The Sun mõtiskleb, kuidas on Venemaa presidendil Vladimir Putinil õnnestunud üle elada VIIS atentaadikatset, millest mõni on korraldatud välisriikides – alates Aserbaižaanist ja lõpetades Ühendkuningriigiga.

The Sun kirjutab, et Putinile olevat tehtud vähemalt viis atentaadikatset. Ka praegu kartvat ta nii väga oma elu pärast, et on ümbritsenud end täpsuslaskurite eliitüksusega.

Kõige hiljutisem atentaadikatse leidis väidetavalt aset kohe pärast Venemaa sissetungi algust Ukrainasse, ehkki andmed selle kohta imbusid avalikkuse ette alles praegu.

Märksõnad
Tagasi üles