K, 5.10.2022

MAAILM ⟩ Kaitseministeerium keelas Briti sõjaväelastel välismaal prostituutide teenuste kasutamise

Urmas Kiil
Kaitseministeerium keelas Briti sõjaväelastel välismaal prostituutide teenuste kasutamise
Facebook Messenger LinkedIn Twitter
Comments
KAS LÕPP LUSTIELULE? Briti kaitseminister Ben Wallace allkirjastas dokumendi, mis keelab sõjaväelastel välismaal viibimise ajal prostituutide teenuste kasutamise. Kodumaal on see aga endiselt lubatud.
KAS LÕPP LUSTIELULE? Briti kaitseminister Ben Wallace allkirjastas dokumendi, mis keelab sõjaväelastel välismaal viibimise ajal prostituutide teenuste kasutamise. Kodumaal on see aga endiselt lubatud. Foto: Lbc.co.uk

Suurbritannia relvajõudude sõduritel keelati prostituutide teenuste kasutamine. Tõsi, keeld kehtib vaid ajal, mil sõdurid on välismaal, kirjutab ajakirjanik Walter Finch Londoni kõmulehes The Daily Mail.

Lehe meeslugejad väljendavad kommentaarides nördimust, sest nende arvates olid just välismaised prostituudid Suurbritannia sõjaväeteenistuse üks suuri plusse.

Briti armee juhtkond keelas sõjaväelastel maksta prostituutidele nende teenuste eest, kui nood armeeteenistuse ajal mõne välisriigi territooriumil viibivad. Säärase sammu eesmärk olevat võidelda lubamatu seksuaalse käitumisega sõjaväe ridades.

Märksõnad
Tagasi üles