T, 6.12.2022

MAAILM ⟩ Hunter Biden – stripparid, seks, uimastid ja küsitavad äritehingud

Urmas Kiil
Hunter Biden – stripparid, seks, uimastid ja küsitavad äritehingud
Facebook Messenger LinkedIn Twitter
Comments
PROMO: Sel nädalal tegi teatud seltskond filmile “Minu poeg Hunter” USA avalikes kohtades vägevat reklaami.
PROMO: Sel nädalal tegi teatud seltskond filmile “Minu poeg Hunter” USA avalikes kohtades vägevat reklaami. Foto: Twitter, nypost.com

Need on olulisemad süžeeliinid, mis iseloomustavad äsja Ameerika Ühendriikides linastunud skandaalset filmi "Minu poeg Hunter". Nagu pealkirjast järeldada võib, on peategelaseks USA praeguse riigipea Joe Bideni poeg.

Briti tabloid Daily Mail kirjutab, et 31. augustil kogunes Los Angelese ühte kinosaali seltskond konservatiivseid ja parempoolseid vaateid pooldavaid poliitikuid ja Hollywoodi kuulsusi. Kogunemise põhjuseks oli uue filmi eellinastus. Alates 7. septembrist (see on vaid kaks kuud enne USA kongressi vahevalimisi!) on film aga kättesaadav kõigile huvilistele.

Filmi eellinastusele olid kutsutud ka kõmulehe Daily Mail ajakirjanikud. Väljaande kinnitusel on Joe Bideni pojast pajatav linateos üpriski avameelne. Selles räägitakse Hunteri kahtlasevõitu tehingutest välisfirmadega, tema seksiorgiatest tänavaprostituutidega, vestlustest striptiisitaridega ja keelatud psühhotroopsete ainete kasutamisest.

Märksõnad
Tagasi üles