P, 1.10.2023

Kingiost – kuidas leida lähedastele ideaalne kink?

Saarte Hääl
Facebook
Comments
Foto: ESTO

Kindlasti on kõigile tuttav olukord, kui lähenemas on mõni suur püha, tähtpäev või lähedase sünnipäev ning oled otsimas ideaalset kinki, kuid lähedane ütleb, et tal ei ole midagi vaja ja tal on kõik juba olemas. Kuidas sellest olukorrast edukalt välja tulla ja leida midagi sellist, mis lähedasele kindlasti rõõmu teeks ja mõnusalt üllataks?

Hobid

Mõelge sellele, mida teie kingisaajale teha meeldib. Kui talle meeldib sport, on hea mõte kinkida näiteks mõne spordipoe kinkekaart, nutikas veepudel või miks mitte lisatarvik, mida harrastataval spordialal vaja läheb. Aiatööd armastavale inimesele võib kinkida mõne toreda aiatööriista, mida ta varem maininud on, või siis lilleistikuid, ampleid või toataimi. Filmi- või raamatusõbrale sobib samuti kinkekaart või siis üllatage teda mõne äsja ilmunud raamatu või uue filmi piletitega. Mõelge hoolikalt tema hobid läbi ja kindlasti turgatab pähe mõni hea kingiidee. Võtke aeg maha ja kaaluge hoolikalt variandid läbi.

Sageli piisab koos veedetud ajast, kuid tihtipeale on meil tahe midagi suuremat ja kallimat soetada. ESTO partnerpoodide valikust leiad palju erinevate kategooriate e-poode ja kauplusi, kelle juures oma ostukorvi summa väiksemateks osadeks jaotada. Eriti populaarne ESTO 3 makseviis aitab teie ostukorvi jagada kolmeks võrdseks osaks, millele ei lisandu lisakulu ega intressi. Hea võimalus oma lähedast üllatada, hoides samal ajal oma kulud kontrolli all. Tutvu lähemalt esto.eu

Kinkekaardid

Nagu eelnevalt rääkisime, on tänapäeval üha populaarsemaks muutunud kinkekaardid, seda enam, et tänapäeval pakub pea iga kauplus kinkekaartide soetamise võimalust. See on hea lahendus, kui oled küll kingisaaja hobide või lemmikpoodidega kursis, aga sa ei ole kindel, mida tal sealt vaja võiks minna või ei oska täpset suurust valida. Veelgi toredam mõte on osta näiteks mõne kaubanduskeskuse kinkekaart, mida saab kasutada paljudes erinevates poodides korraga. Nii saab kingi saaja ise vastavalt oma soovidele poe valida ning leiab kindlasti midagi, mida osta. Tehnikasõbrale kulub marjaks ära elektroonikapoe kinkekaart, raamatusõbrale raamatupoe kinkekaart jne.

Kingi elamusi

Tõenäoliselt teevad lähedase õnnelikuks sinuga koos veedetud aeg ja ägedad elamused. Valikuid on palju – alates spaapäevast kuni ratsutamise, pikniku või reisini välja. Kui su lähedasele meeldivad ekstreemsused või lihtsalt vägevad raamidest välja jäävad elamused, võid valida näiteks benji-hüppe või lasketiiru, kus veedetud aeg jääb kindlasti kauemaks meelde. Võta kindlasti kaasa ka näiteks polaroidkaamera, et elamused eriti toredal viisil jäädvustada. Lõppude lõpuks on kõige olulisem siiski koosveedetud aeg. Selle asemel, et lähedane üksi kuhugi saata, võite koos minna kasvõi loodusesse matkama, planeerida väljasõidu koos piknikuga, minna koos uuele põnevale kursusele, mis teid mõlemaid paeluks – valikuid on ju palju ja garanteerime, et planeeritud elamus läheb kindlasti südamesse.

Valmista kink ise

Kui oled osavate kätega, võid kingisaajale meisterdada näiteks uue riiuli või mõne muu mööblieseme või ka keraamilise nõu. Kergem valik on kokku panna polaroidpildialbum või teha ise mitmekäiguline õhtusöök koos magustoiduga. Sellisel juhul saad oma hobid lähedase kasuks tööle panna ja teda rõõmustada. Ise tehtud, hästi tehtud!

Samuti kutsume teid üles lugema artiklit ESTO uuenduslikud makselahendused aitavad klientidel rahavoogusid mõistlikult hajutada

 

Facebook
Comments

Märksõnad

Tagasi üles