Loo tellimiseks pead olema sisse logitud Postimees kontole.
Logi sisse
Sul ei ole kontot?
Loo Postimees konto
Eesti käänuline tee mängutööstuse tippklassi Eesti mängutööstus on lihtviisil jagunenud kaheks: need, kes mänge loovad, ning need, kes soovivad mänge luua. Kahel ettevõttel on kindlasti vahe juba kvaliteedi osas ning kui võtta võrdlusesse ka storytime, nagu enamik mängureid seda nimetab, siis on just lugu see, millele edukad mängutöösturid oma mängud üles ehitavad. Viimased 10 aastat on olnud rasked ja seda kindlasti juba sel põhjusel, et kodumaal on raske turustada Eestis arendatud mängu, mille põhimõte on tuua grupeeringuliselt kokku uusi fänne. Mujalt maailmast sisserännanud firmad vallutavad jooksult nii kodust kui ka välisturgu. Kuid "gurmaane" see ei heiduta ning tõsised mängurid soovivad siiski olla nende fännide seas, kes oma riigi mängutööstust ka toetavad.
SportID kasutamise eelised Eestis Baltikumi suurim terviseteenuste pakkuja SportID keskkond viis oma brändi arendamises 2020. aastal läbi nime muutmise ning kannab nüüdseks nime Stebby. Stebby idee on jagada erinevaid teenuseid sportimiseks ning sellega seotud äppi kasutavad Baltimaades paljud ettevõtted, et pakkuda oma töötajatele piisavalt võimalusi kehalise aktiivsuse hoidmiseks. Tervise eest hoolitsemine jääb tavaliselt tahaplaanile, kui tööpäevad on pikad ning võimalusi sportimiseks vähe. Mõnedel juhtudel jäävad sellised tegevustega seotud teemad ka halbade majanduslike olude varju.
KALLE LAANET ⟩ Miks? Mida kauem kodust ära oled, seda rohkem koju igatsed ja seda parem ja toredam kodu tundub. Mõnikord tekib kodust eemal olles uusi ja häid mõtteid, mida kõike saaks ja peaks kodus tegema, et parem saaks. Armastan ühtviisi oma kodusaart kui oma kodu sellel saarel. Nii kodu kui kodukant on kenad, kõige kenamad, ja ikka tahan kogu aeg midagi paremaks teha. Koduga on asi selge, oma tuba – oma luba. Oma aiaväravast kodukanti vaadates võib küll häid mõtteid olla, kuid teha saab midagi ainult naabrite ja kõigi teistega kokkuleppel. Kuna kodukandi ehk -saare tarbeks teha on veel paljugi, siis sellepärast kandideerin ka valimistel.
Magneesiumitabletid paremaks soorituseks Magneesiumi mõju organismile Magneesium on äärmiselt olulisel kohal meie keha enam kui 300 ensüümi töö juures. Samuti on magneesium tarvilik keha lihaskoe lõõgastamiseks, normaalseks närvitalitluseks ning biokeemiliste ja füsioloogiliste protsesside reguleerimiseks. Näiteks aitavad magneesiumitabletid ja nende toime kaasa ka ainevahetusele. Lisaks aitab magneesium säilitada luudes kaltsiumi, mis tähendab, et teie luud on tugevamad ja terved. Tegemist on ainega, mis soodustab väga paljusid erinevaid tegevusi ning selle puudumisel on teie keha oluliselt nõrgem ega tööta nii, nagu peaks.
Uue madratsi valimine – kõige olulisemad nõuanded ja näpunäited õige leidmiseks Une ja puhkuse tähtsuse üle ei saa vaielda, sest ilma nendeta saavad meie energia ja hea tuju varsti otsa. Seega, kui oma magamisaluse uuendamiseks aeg käes, võta seda tööd tõsiselt – hinda oma võimalusi hoolikalt ja vastutustundlikult. Miks? Sest sinu madrats vastutab kõige rohkem sinu puhkuse kvaliteedi ja heaolu eest. Niisiis räägime, kuidas valida endale magamisalust ja mis on valimisel kõige olulisem.

Loetumad uudised

1
2
3
4
5
Tagasi üles
Back