Mis on vedel vibraator? Uus trendikas täiskasvanute toode naistele ja meestele

Saarte Hääl
Copy
Foto: Freepik / AI generated

Vedel vibraator on viimase aja üks trendikamaid täiskasvanute poodide otsisõnu Google’is ja teistes otsingumootorites ning toode on saanud kasutajatelt väga palju positiivseid hinnanguid. Aga mis asi on üleüldse vedel vibraator?

Vedel vibraator tuleneb ingliskeelsest väljendist liquid vibrator, kuid vaatamata sellele, et nimetuses sisaldub sõna "vibraator" ja müüakse seda erootikapoes, ei ole see füüsiliselt vibreeriv seade. Tegu on vedeliku, geeli või kreemiga, mistõttu nimetus "vedel vibraator" võib olla natuke eksitav.

Kuidas ja miks vedelat vibraatorit kasutada?

Vedela vibraatori kasutamine on väga lihtne. Kandke lihtsalt mõned tilgad intiimpiirkonda (näiteks kliitorile) ja masseerige õrnalt, kuni toode on täielikult imendunud. Seejärel oodake mõju avaldumist, mis võib võtta mõnikümmend sekundit kuni paar minutit.

Kui toode on mõjuma hakanud, võib tunda meeldivat pakitsust või surinat, mis meenutab vibratsiooni. Olenevalt tootest võivad kaasneda ka erinevad kõrvalefektid, näiteks jahutav või soojendav tunne või mõlemad koos. Erinev võib olla seegi, kui intensiivne ja pikaajaline on toime.

Kasutada võib vedelat vibraatorit nii teineteisega tegelemiseks, eelmänguks, seksuaalvahekorra ajal naudingu võimendamiseks kui ka üksinda iseendaga tegeledes. Vedel vibraator ei ole mõeldud ainult naistele. Lisaks on välja töötatud ka selliseid, mis on mõeldud eelkõige kas meestele või naistele, aga ka sel juhul võivad toodet kasutada mõlemad.

Põhiline eesmärk on võimendada naudingut, suurendada mõnutunnet ja aidata kõrgendada erutust, mis omakorda muudab lõppu jõudmise veel võimsamaks. Väga tunnustatud tootegrupp, mida kiidavad võrdselt nii mehed kui ka naised.

Kust vedelat vibraatorit osta ja milline valida?

Valiku tegemisel tasub lähtuda oma isiklikest eelistusest või tutvuda toodete juures olevate teiste kasutajate hinnangutega (hinnanguga tooted on märgistatud punaste tärnikestega). Tutvu LoveShop.ee vedelate vibraatorite valikuga.

Kuna tegu on suhteliselt efektiivse ja odava tootega, siis valet valikut põhimõtteliselt teha ei saagi. Hinnad jäävad vahemiku 1,90–49,90 eurot ja kuna hetkel on käimas sooduskampaania, siis on väga hea aeg eksperimenteerida. Lihtsalt kasuta LoveShop.ee sooduskoodi VEDEL20 ja saad vedela vibraatori 20% soodsamalt. Tutvu vedelate vibraatorite sooduskampaaniaga.

Kui teed LoveShop.ee e-poest oma esimese ostu, saad täiesti tasuta kaasa kolm kingitust, millest juhtumisi üks on vedel vibraator. Lisaks pole mõtet karta turvalisuse ja anonüümsuse pärast, sest LoveShop.ee erootikapoest tellimine on lihtne, turvaline ja anonüümne.

LoveShop.ee

LoveShop.ee erootikapoes on müügil üle 5000 täiskasvanute toote ja kaunist pesu. Kogu valik on laokaup ja seega puuduvad pikad tarneajad.

Tööpäeviti tehtud tellimused postitame samal päeval ja suure tõenäosusega jõuab väljavalitud kaup turvaliselt, kiirelt ning mugavalt soovitud pakiautomaati juba järgmisel päeval.

Tutvu LoveShop.ee vedelate vibraatorite ja kogu tootevalikuga.

Copy
Tagasi üles