P, 7.08.2022
OMA KODU ⟩ Anneli ja Meelise Maali talu detailirohked vaated
Tuli üks südamlik perepilt lugematute kivisüdamete taustal. Foto: Maanus Masing / Saarte Hääl
Anneli ja Meelise Maali talu detailirohked vaated
Facebook Messenger LinkedIn Twitter
Comments

Anneli Teppo-Toost on inimese ja isiksusena särav ja eriline ning selline on ka tema Saaremaa kodu – Maali talu Undvas. "Minul on eluaeg olnud see häda, et ma ei suuda emotsioone endale jätta. Tahan kõiki kogemusi teistega jagada," tunnistab ta ise kohe meie kohtumise alguses.

Maali talus on juba aastaid selline traditsioon, et kõigile, kes sinnakanti esimest korda satuvad, pakutakse pokaal vahuveini. Armas ju, kuigi ma kujutan ette, kuidas pärast selle avaliku saladuse veel avalikumaks saamist hakkab Annelil ohtralt uusi külalisi käima... Küll oleks tore, kui selline traditsioon leviks üle Saaremaa. Muidugi tuleb siinkohal lisada, et ei OK ega Anneli pere ei propageeri alkoholi, sest seda vahuveini on ju ka vägagi erinevat.

SELLE PAADI parimatel päevadel käidi temaga merel, nüüd on temast saanud paat-peenar. Umbrohi ei pääse nii kergelt ligi ja näeb kena välja ka.
SELLE PAADI parimatel päevadel käidi temaga merel, nüüd on temast saanud paat-peenar. Umbrohi ei pääse nii kergelt ligi ja näeb kena välja ka. Foto: Maanus Masing / Saarte Hääl
Märksõnad
Tagasi üles