Kasutaja unustamatust lelust Lihtsalt suurepärane! Igat makstud senti väärt ja teeb oma tööd iga kord imeliselt

Saarte Hääl
Copy
Foto: www.freepik.com

​Iga uus lelu võib olla alguses huvitav, aga tüdimus ja põnevus kaovad kiirelt, kuniks järgmise suurpuhastuse ajal visatakse ta lihtsalt minema.

Aga on midagi, mis leiab kasutust järjepidavalt ning pakub ikka uusi üllatusi ja avastusi. See on uue põlvkonna kliitoristimulaator LELO Sona, mis on maailma üks kõrgemalt hinnatumaid sekslelusid naistele.

LELO Sona eripära seisneb selles, et stimuleerimiseks ei kasutata traditsioonilist vibratsiooni või õhkimpulsse, vaid hoopis helilaineid.

Helilained levivad kaugemale ja sügavamale. Kui tavapärased stimulaatorid stimuleerivad ainult kliitori välist osa, siis helilainetel LELO Sona stimuleerib kogu kliitorit - nii välist kui ka sisemist osa, pakkudes enneolematut naudingut.

Seda kinnitavad ka kasutajad. Toote ostnud Janika kirjutab: "Lihtsalt suurepärane! Igat makstud senti väärt ja teeb oma tööd iga kord imeliselt." Samale tootele on jätnud hinnangu Natalja: "Soovitan igale naisele!"

LELO Sona on saadaval nii tavapärase kui ka Cruise versioonina, millest viimane tähendab ekstravõimendust. See, millise versiooni kasuks otsus langetada, sõltub juba rahakotist, aga mõlemad versioonid töötavad suurepäraselt.

Näiteks tavapärase LELO Sona toote ostja Nautleja kirjutab: "Varem orgasmitu naisena olen nüüdseks orgasmi ära kogenud, kiidan väga!" Hinnangute hulgast leiab veel: "Täiesti imeline leiutis!" või "Absoluutne lemmiktoode! Töötab imeliselt!"

Kõikide LELO Sona toodete ja versioonidega ning ka ülevaadetega saab tutvuda LoveShop.ee e-poe LELO Sona kategoorias.

Tagasi üles